Instagram Facebook Linkedin

Nasi partnerzy

Co wybrać? – Producenci sprzętu fotowoltaicznego

Zapewne podjąłeś już decyzje o zakupie instalacji fotowoltaicznej. A może dopiero rozważasz czy fotowoltaika jest dla Ciebie. Niezależnie na jakim etapie jesteś zawsze pojawia się pytanie które marki paneli fotowoltaicznych są godne zaufania. Jakie firmy produkujące inwertery (falowniki) uznać za najlepsze? Na co zwrócić uwagę:

 • gwarancja na produkt
 • gwarancja na moc
 • doświadczenie producenta
 • wydajność
 • cena

Branża fotowoltaiczna to rynek bardzo szybko rozwijający się i tym samym ogromnie konkurencyjny. Producenci osprzętu prześcigają się w nowościach technicznych, niezawodności, coraz większej wydajności czy udzielaniu coraz dłuższych gwarancji.

Nie jest łatwo dokonać właściwego wyboru. Fotowoltaika to przecież inwestycja, która ma nie tylko szybko się zwrócić ale przede wszystkim przez dziesięciolecia generować zyski i dać Tobie wolność energetyczną.

Dlatego współpracujemy z licznymi partnerami na rynku fotowoltaicznym. Dzięki szerokiej ofercie produktowej dobierzemy Tobie jedynie sprawdzone produkty od renomowanych firm z branży. Zawsze wybierzemy najkorzystniejsze opcje. Fotowoltaika ma spełniać Twoje wszelkie wymagania by instalacja była w pełni funkcjonalna i całkowicie zoptymalizowała Twoje potrzeby.

Pracujemy z najlepszymi

Na rynku fotowoltaiki w Polsce w ostatnich latach przybyło kilkaset firm oferujących usługi wykonawstwa instalacji fotowoltaicznych. Wybór dobrego instalatora nie jest rzeczą łatwą. Jak więc dokonać właściwego wyboru i zakupić instalację u profesjonalisty?

Wiemy jak to zrobić.

Podczas rozmowy z naszym doradcą otrzymasz pełne informacje na temat wykonawców, którzy najlepiej dopasowani będą do Twoich wymagań. Współpracujemy tylko z najlepszymi w branży. Są to zarówno firmy działające w Twojej okolicy jak i wykonujące instalacje na terenie całego kraju.

Finansowanie

Wiemy, że inwestycja w fotowoltaikę to spory wydatek. Pamiętaj jednak, że zakup instalacji fotowoltaicznej to projekt długoterminowy, który pozwoli Tobie bardzo mocno ograniczyć wydatki na energię elektryczną. Dzięki fotowoltaice będziesz produkował własny prąd a poczynione w ten sposób oszczędności możesz przeznaczyć na sfinansowanie zakupu instalacji.

Jak zatem sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej:

 • ogólnopolski program – Mój Prąd  -  dotacja 5 000 zł do instalacji fotowoltaicznej
 • ulga podatkowa do 53 000 zł na fotowoltaikę dla osób fizycznych
 • ulga podatkowa dla rolników – zaoszczędź 25% wartości instalacji
 • preferencyjne kredyty na zakup fotowoltaiki
 • leasing instalacji fotowoltaicznej
 • pożyczka leasingowa

Nie jesteś pewien, z czego możesz skorzystać? Porozmawiaj z naszym doradcą. Chętnie dobierzemy odpowiednie źródło finansowania do Twoich potrzeb.

 
 

Wciąż nie wiesz, co wybrać?

Zapytaj o wycenę swojej instalacji.

Zostaw numer - oddzwonimy
+48 509 950 950
×

Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie jeszcze dzisiaj za darmo?